Partneri

Baumit

BAUMIT

Spoločnosť Baumit – výrobca vysoko kvalitných, spoľahlivých a bezpečných stavebných materiálov používa ako strategický nástroj pre zvyšovanie kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti svojich produktov a služieb certifikovaný a koordinovaný systém manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2000.

Zdroj: baumit.sk
BALA a.s.

BALA a.s.

Jedným zo základných manažérskych nástrojov na zabezpečenie a dosiahnutie kvality v našej spoločnosti je systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001, ktorý poskytuje návod na vybudovanie a udržiavanie fungujúceho systému manažérstva kvality.
Naša spoločnosť má zavedený aj systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO EN 14001 a identifikované všetky environmentálne aspekty a vplyvy našej výroby na životné prostredie za účelom kontinuálneho zlepšovania vo všetkých našich činnostiach.

Zdroj: bala.sk
PERI s.r.o.

PERI s.r.o.

Široká škála vybavenia a systémov ponúka perfektné riešenia pre každý stavebný prvok: debniace nosníky, stenové rámové debnenie, stĺpové debnenia, stropné debnenia, prekladané debnenia, pracovné lávky, samošplhavé debnenie, podperné systémy, stropné stojky, stabilizátory, preglejka, oporné debnenie pre jednostranné debnenie ako aj kotviaci systém. Škála ponúkaných služieb spoločnosťou PERI ide až za hranice výroby a predaja produktov a prenájmu.

Zdroj: peri.sk
PRESPOR

PRESPOR

V priebehu deviatich rokov svojej existencie zaujíma stabilné miesto na trhu stavebných materiálov v Bratislavskom regióne a patrí medzi najväčších predajcov s komplexnou ponukou v oblasti predaja, dodávok stavebných prác a poradenstva. V roku 1993 uviedla firma na trh stropné vložkové konštrukcie z pórobetónu a betónu. Výrobný program bol neskôr doplnený o trojzložkové stavebnicové komíny, ktorými úspešne konkuruje zahraničným dodávateľom.
V rámci štrukturálnych zmien došlo v roku 1999 k odpredaju 50% podielu zahraničnému investorovi, čo predstavuje silné zázemie zahraničného partnera.

Zdroj: prespor.sk
AZ KLIMA s.r.o.

AZ KLIMA s.r.o.

Spoločnosť AZ KLIMA SK, s.r.o. so sídlom v Bratislave pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Od svojho vzniku úspešne rozvíja svoju činnosť v oblasti technického poradenstva cez projekčné návrhy realizácií, dodávku a montáž zariadení a príslušenstva až po záručnú a pozáručnú starostlivosť o komplexný systém vzduchotechniky a klimatizácie.
Spoločnosť spolupracuje s osvedčenými zahraničnými i tuzemskými dodávateľmi klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, ktorí nám svojou kvalitou výrobkov a prijateľnou cenou pomáhajú presvedčiť našich zákazníkov o spoľahlivosti a slušnosti našej spolupráce.

Zdroj: azklima.sk
IN REAL s.r.o.

IN REAL s.r.o.

Už krátko po vzniku spoločnosti, v priebehu roku 1995, sa dominantnou náplňou činnosti stala realizácia suchej interiérovej výstavby, využívajúcej technológiu sádrokartónových systémov a kazetových stropných podhľadov z minerálnych, sadrových a sádrokartónových kaziet. Táto špecializácia je hlavnou črtou spoločnosti aj k dnešnému dňu, popritom sme činnosť rozšírili na zateplenie a odhlučnenie objektov z interiérovej časti, dodávku a realizáciu plávajúcich drevených a laminátových podláh, maľby, stierky.

Zdroj: in-real.sk
MATEP s.r.o.

MATEP s.r.o.

Hlavná činnosť podnikania je realizácia stavieb v oblasti občianskej a bytovej výstavby, prevažne formou dodávky "stavby na kľúč".

Zdroj: matep.sk
HM MONT s.r.o.

HM MONT s.r.o.

Inštalatérstvo, vykurovanie, klimatizácia, zemné a búracie práce, poradenská činnosť v oblasti klimatizácie, kúrenia.

Škoruba Vladimír

Škoruba Vladimír

Komplexné stavebné práce - komerčné, občianske a bytové stavby.

BASF

BASF

V súčasnej dobe ponúka BASF Slovensko spol. s r.o., Divízia Stavebné hmoty svojim klientom z celého Slovenska viac ako 400 produktov, čo ju radí k popredným dodávateľom stavebných hmôt a špeciálnych systémov v stavebnej praxi.

Zdroj: basf-cc.sk
HKH s.r.o.

HKH s.r.o.

Firma HKH s.r.o vznikla v roku 1993. Jej hlavná činnosť bola zameraná na projektovanie a výrobu debniacich systémov a to systémového debnenia.
Postupne začala projektovať a vyrábať aj atypické debnenia na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Ďaľším vývojom pribudli aj formy na výrobu prefabrikátov pre panelárne.

Zdroj: hkh.sk

Kontakt

Sídlo spoločnosti a fakturačná adresa:
K.P.A., stavebná a obchodná spoločnosť a.s.
Orenburská 58/11295, 821 06 Bratislava
IČO: 31427006
DIČ: SK2020362641

Tel.: +421 2 455 252 25
Fax: +421 2 455 252 26

GPS:

lat.: 48.1297915
lon.: 17.2187307